almófar (árabe)

Kullanım örnekleri

almófar (árabe)
mail coif
icon arrow

mail

Phonetic: "/meɪ̯l/"

Part Of Speech: noun


Definition: A bag or wallet.


Definition: A bag containing letters to be delivered by post.


Definition: The material conveyed by the postal service.

Example: Don't forget to pick up the mail on your way.


Definition: A stagecoach, train or ship that delivers such post.


Definition: The postal service or system in general.

Example: He decided to send his declaration by mail.


Definition: The letters, parcels, etc. delivered to a particular address or person.


Definition: Electronic mail, e-mail: a computer network–based service for sending, storing, and forwarding electronic messages.


Definition: A trunk, box, or bag, in which clothing, etc., may be carried.

icon arrow

mail

Phonetic: "/meɪ̯l/"

Part Of Speech: verb


Definition: (ditransitive) To send (a letter, parcel, etc.) through the mail.


Definition: (ditransitive) To send by electronic mail.

Example: Please mail me the spreadsheet by the end of the day.


Definition: To contact (a person) by electronic mail.

Example: I need to mail my tutor about the deadline.

icon arrow

coif

Phonetic: "/kwɑf/"

Part Of Speech: noun


Definition: A hairdo.


Definition: A hood; a close-fitting cap covering much of the head, widespread until the 18th century; after that worn only by small children and country women.


Definition: An item of chain mail headgear.


Definition: An official headdress, such as that worn by certain judges in England.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.