borç erteleme

Kullanım örnekleri

borç erteleme
debt relief
icon arrow

debt

Phonetic: "/dɛt/"

Part Of Speech: noun


Definition: An action, state of mind, or object one has an obligation to perform for another, adopt toward another, or give to another.


Definition: The state or condition of owing something to another.

Example: I am in your debt.


Definition: Money that one person or entity owes or is required to pay to another, generally as a result of a loan or other financial transaction.


Definition: An action at law to recover a certain specified sum of money alleged to be due.

icon arrow

relief

Phonetic: "/ɹɪˈliːf/"

Part Of Speech: noun


Definition: The removal of stress or discomfort.

Example: I sighed with relief when I found out that my daughter hadn't got lost, but was waiting for me at home.


Definition: The feeling associated with the removal of stress or discomfort.


Definition: Release from a post or duty, as when replaced by another.


Definition: The person who takes over a shift for another.

Example: Officer Schmidt can finally go home because his relief has arrived.


Definition: Aid or assistance offered in time of need.


Definition: Court-ordered compensation, aid, or protection, a redress.


Definition: A lowering of a tax through special provisions; tax relief.


Definition: A certain fine or composition paid by the heir of a tenant upon the death of the ancestor.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!