cuclillo

Kullanım örnekleri

cuclillo
cuckoo
icon arrow

cuckoo

Phonetic: "/ˈkʊk.uː/"

Part Of Speech: noun


Definition: The two-note sound made by the cuckoo.


Definition: A Barbadian food made from mashed okra and cornmeal.

icon arrow

cuckoo

Phonetic: "/ˈkʊk.uː/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any of various birds, of the family Cuculidae, famous for laying its eggs in the nests of other species; but especially the common cuckoo, Cuculus canorus, that has a characteristic two-note call.


Definition: The sound of that particular bird.


Definition: The bird-shaped figure found in cuckoo clocks.


Definition: The cuckoo clock itself.


Definition: A person who inveigles themselves into a place where they should not be (used especially in the phrase a cuckoo in the nest).


Definition: Someone who is crazy.

icon arrow

cuckoo

Phonetic: "/ˈkʊk.uː/"

Part Of Speech: verb


Definition: To make the call of a cuckoo.


Definition: To repeat something incessantly.

icon arrow

cuckoo

Phonetic: "/ˈkʊk.uː/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Crazy; not sane.

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.