hayalet orkide

Kullanım örnekleri

hayalet orkide
phantom orchid (eburophyton austinae)
icon arrow

phantom

Phonetic: "/ˈfæntəm/"

Part Of Speech: noun


Definition: A ghost or apparition.


Definition: Something apparently seen, heard, or sensed, but having no physical reality; an image that appears only in the mind; an illusion or delusion.


Definition: A placeholder for a pair of players when there are an odd number of pairs playing.


Definition: (medical imaging) A test object.

icon arrow

phantom

Phonetic: "/ˈfæntəm/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Illusive.


Definition: Fictitious or nonexistent.

Example: a phantom limb

icon arrow

orchid

Phonetic: "/ˈɔː.kɪd/"

Part Of Speech: noun


Definition: A plant of the orchid family (Orchidaceae), bearing unusually-shaped flowers of beautiful colours.


Definition: A light bluish-red, violet-red or purple colour.

icon arrow

orchid

Phonetic: "/ˈɔː.kɪd/"

Part Of Speech: adjective


Definition: (colour) having a light purple colour.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!