nefer

Kullanım örnekleri

nefer
soldier
icon arrow

soldier

Phonetic: "/ˈsɒld͡ʒə/"

Part Of Speech: noun


Definition: A member of an army, of any rank.


Definition: A private in military service, as distinguished from an officer.


Definition: A guardsman.


Definition: A member of the Salvation Army.


Definition: A piece of buttered bread (or toast), cut into a long thin strip for dipping into a soft-boiled egg.


Definition: A term of affection for a young boy.


Definition: Someone who fights or toils well.


Definition: The red or cuckoo gurnard (Chelidonichthys cuculus).


Definition: One of the asexual polymorphic forms of termites, in which the head and jaws are very large and strong. The soldiers serve to defend the nest.


Definition: A red herring (cured kipper with flesh turned red).

icon arrow

soldier

Phonetic: "/ˈsɒld͡ʒə/"

Part Of Speech: verb


Definition: To continue steadfast; to keep striving.


Definition: To serve as a soldier.


Definition: To intentionally restrict labor productivity; to work at the slowest rate that goes unpunished.


Definition: To take a ride on (another person's horse) without permission.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.