sandez

Kullanım örnekleri

sandez
nonsense
icon arrow

nonsense

Phonetic: "/ˈnɒnsəns/"

Part Of Speech: noun


Definition: Letters or words, in writing or speech, that have no meaning or pattern or seem to have no meaning.

Example: After my father had a stroke, every time he tried to talk, it sounded like nonsense.


Definition: An untrue statement.

Example: He says that I stole his computer, but that's just nonsense.


Definition: That which is silly, illogical and lacks any meaning, reason or value; that which does not make sense.


Definition: Something foolish.


Definition: A type of poetry that contains strange or surreal ideas, as, for example, that written by Edward Lear.


Definition: A damaged DNA sequence whose products are not biologically active, that is, that does nothing.

icon arrow

nonsense

Phonetic: "/ˈnɒnsəns/"

Part Of Speech: verb


Definition: To make nonsense of;


Definition: To attempt to dismiss as nonsense; to ignore or belittle the significance of something; to render unimportant or puny.


Definition: To joke around, to waste time

icon arrow

nonsense

Phonetic: "/ˈnɒnsəns/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Resulting from the substitution of a nucleotide in a sense codon, causing it to become a stop codon (not coding for an amino-acid).


Definition: Nonsensical

icon arrow

nonsense

Phonetic: "/ˈnɒnsəns/"

Part Of Speech: interjection


Definition: An emphatic rejection of something one has just heard and does not believe or agree with.

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.